EKİBİMİZ

avukat ezgi kumaş istanbul

İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Ezgi Kumaş, K&D Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Başta Ceza Avukatı, Bilişim Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, Miras Avukatı, Telif Hakları Avukatı, Tüketici Hakları Avukatı, Ticaret ve Şirketler Hukuku Avukatı ve Vergi Avukatı olmak üzere diğer tüm hukuk dallarına ilişkin avukatlık hizmet vermektedir.

Murat Bal, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na kayıt olup, 2001 yılından beri mali müşavir olarak görev yapmaktadır. SMMM Murat Bal, büromuz müvekkillerine, muhasebe, vergi ve yatırım danışmanlığı, şirket kuruluşu, denetim, defter tutma ve diğer mali meselelere ilişkin finansal ve yönetim danışmanı olarak hizmet vermektedir.

K&D Hukuk Bürosu'nun ortaklarından olan Avukat Elif Dokuz başta İcra ve İflas, Boşanma ve İdare Hukuku alanları olmak üzere tüm hukuk alanlarında avukatlık hizmeti sunmaktadır. 2011 yılından beri İstanbul Barosuna bağlı olarak 42346 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır. K&D Hukuk Bürosu'nun kurucu ortağıdır.

K&D Hukuk Bürosu’nun ortaklarından olan Avukat Batuhan Belkan başta marka ve patent hukuku avukatı, fikri mülkiyet hukuku avukatı, ticaret ve şirketler hukuku avukatı, bilişim hukuku avukatı ve insan hakları hukuku avukatı olarak diğer tüm hukuk dallarına ve hukuki meselelere ilişkin avukatlık hizmeti vermektedir. Avukatlık stajını K&D Hukuk bürosu bünyesinde tamamlayan Avukat Batuhan Belkan, 2020 yılı itibariyle K&D Hukuk Bürosu’na ortak olmuştur.
× CONTACT US ON WHATSAPP