Av. Elif DOKUZ

avukat elif dokuz istanbul

Avukat Elif Dokuz

K&D Hukuk Bürosu’nun ortaklarından olan Av. Elif Dokuz başta İcra ve İflas, Boşanma ve İdare Hukuku alanları olmak üzere tüm hukuk alanlarında avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Av. Elif Dokuz, Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2010 yılında bitirmiştir. 2011 yılından beri İstanbul Barosuna bağlı olarak 42346 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır. K&D Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

Stajını icra ve ticaret hukuku alanında yapmış ve bu alanda ihtisaslaşmıştır. Çok sayıda şirketin ticari alacaklarına ilişkin dava ve icra dosyalarını takip etmiş ve uyuşmazlıkların başarı ile çözümlenmesini sağlamış, Türkiye’nin önde gelen faktoring şirketlerine danışmanlık hizmeti vermiştir. Bunun yanı sıra ceza hukuku, iş hukuku, kira hukuku, boşanma hukuku gibi alanlarda da çok sayıda davayı sonuçlandırmıştır. Halen tüm bu alanlarda bireylere ve şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Av. Elif Dokuz’a +90 532 230 62 21 numaralı telefon veya elifdokuz@kdhukuk.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.