Henrik MEGERLE

Henrik Megerle Almanya’da bulunan Würzburg Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi görmektedir. Ara dönem sınavlarını tamamladıktan sonra, Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimine devam etmektedir.

Hukuk fakültesine başlamadan önce, Almanya’da bulunan Würth Şirketler Grubu’nun bağlı şirketi olan Reca Norm Şirketi’de toptan satış ve ihracat sorumlusu olarak birkaç yıl boyunca görev almıştır. Bu departmanlardaki stajını başarılı olarak tamamladıktan sonra, aynı grup şirketlerinde satış departmanında ve daha sonra satın alma departmanında çalışmıştır. Sonrasında ise belirli ürün yelpazeleri bakımından teslimat ve fiyat müzakerelerinden sorumlu olarak çalışmalarına devam etmiştir. Son olarak, Asya ile Würth Şirketler Grubu arasındaki gümrük işlemleri ve ithal ürünlerin yük elçelleme işlemlerinden sorumlu olarak çalışmıştır.

Henrik Megerle şu anda K&D Hukuk Bürosu’nda stajını yapmakta olup, Alman Masası sorumlumuz olmakla birlikte, İngilizce Masası’nda da görev almaktadır.

Henrik Megerle’ye +49 173 343 48 64 numaralı telefon veya henrikmegerle@kdhukuk.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.